Inni już docenili nasze doświadczenie. Teraz i Ty z niego skorzystaj.

20 lat doświadczenia
Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia

Już ponad dwadzieścia lat pomagamy markom budować wartość w cyfrowym świecie. Od początku specjalizowaliśmy się w działaniach z obszaru budowania marki w obszarze digital, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia rozwiązań angażujących użytkowników do interakcji.

Pracujemy według najwyższych standardów

Niemal od samego początku współpracujemy z The Walt Disney Company, co pozwoliło nam wypracować najwyższe standardy realizacji projektów i współpracy z klientem.

Pracujemy według najwyższych standardów
Budujemy wartość marki
Budujemy wartość marki dobierając odpowiednie narzędzia

Sfera to przestrzeń, w której działają specjaliści wielu branż, dzięki czemu możemy realizować bardzo różnorodne projekty – od tworzenia identyfikacji marki, przez produkcję treści, organizację konkursów, uruchamianie landing pages po budowę aplikacji i paneli badawczych.

Doceniają nas kapituły wielu nagród i konkursów

Lider Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji w Polsce / Najlepsza polska strona poświęcona kulturze – Webstar Internautów i Webstar Akademii / Najlepsza polska strona poświęcona muzyce – Webstar Akademii / Debiut roku w konkursie Media Trendy / Laureat konkursu Łódź Proponuje – Innowacyjni i Kreatywni / Pierwsza nagroda w konkursie 7 minut / twarz kampanii Łódź Miastem Innowacji / jedna z agencji cieszących się największym zaufaniem klientów według SMG/KRC

Nagrody i wyróżnienia
Nasi klienci
Ale najcenniejsze dla nas jest uznanie klientów

W badaniu satysfakcji klientów agencji interaktywnych, przeprowadzonym przez Instytut SMG/KRC na zlecenie redakcji Media & Marketing Polska, zajęliśmy pierwsze miejsce w następujących kategoriach:

- zadowolenie ze współpracy z agencją
- zadowolenie z obsługi klienta
- zadowolenie z kreacji i produkcji
- usługi agencji warte są pieniędzy, które jej płacimy
- widać bezpośredni związek pomiędzy działaniami agencji i wysokością sprzedaży

Potrzebujesz wsparcia w działaniach internetowych?

Napisz do nas już teraz. Na pewno wspólnie znajdziemy sposób na to, by Twój biznes działał lepiej.